ÚSPECHY

Rok 2015

 

ÚČINKOVANIE ROK 2015
  • KONCERT INTEGRÁCIA 2015 – vystúpenie s RYTMUSOM, EGOM, KALIM, BEKIMOM
  • VIDEOKLIP – MAJK SPIRIT – (BBOY – OLIVER)
  • KONCERT MAJK SPIRIT – (BBOYS – OLIVER, DANIEL)
  • VIDEOKLIP – KOLLÁROVCI: MARIŠA
  • VIDEOKLIP – KOLLÁROVCI: LETNÁ LÁSKA
BBOYS 2015
  • 3. miesto 1 vs 1 na SVETOVOM battle OUTBREAK EUROPE 2015 v Banskej Bystrici (Oliver)
  • 1. miesto 2 vs 2 SUMER JAM BATTLE 2015 v Rumúnsku (Oliver, Daniel)
  • 2. miesto 1 vs 1 NEW YEAR BATTLE 2015  (Daniel)
  • 1. miesto 2 vs 2 NEXT GENERATION JAM 2015
  • TOP 16 REDBULL BC ONE CZECH – SLOVAK CYPHER 2015
  • 1. miesto POHODA Breakin Battle 2015
  • 1. miesto – Each one teach one 3 vs 3
TANEC BEZ BARIÉR 2015 KOČICE
  • 1. Miesto – DETI choreografie – Remeber the name
  • 1. Miesto sólo Saška Luptáková
  • 2. Miesto – JVK choreografie – UPTOWN FUNK
  • 2. Miest sólo – Peťka Gandžalová 
  • 3. Miesto – JVK choreografie – BACK IN THE 90′s
TANEC BEZ BARIÉR 2015 BRATISLAVA
  • 1. miesto malé choreografie HIP-HOP JUNIORI – SAŠKA
  • 2. miesto malé choreografie HIP-HOP JUNIORI – PEŤKA
  • 2. miesto formácie HIP-HOP DETI 
  • 6. miesto formácie HIP-HOP JUNIORI
  • 8. miesto formácie HIP-HOP JUNIORI
THE NEXT STEP 2015 (Majstrovstvá SR 2015)
  • 3. MIESTO DETI – ROOKIE CHAMP
  • 6. MIESTO JUNIORI – ROOKIE CHAMP
  • 8. MIESTO JUNIORI – ROKIE CHAMP
  • 9. MIESTO HVK – OPEN 
TANEČNÝ KUBÍN 2015
  • 2. Miesto – HIP-HOP malé formácie DETI
  • 2. Miesto – HIP-HOP malé formácie JUNIORI
  • 3. Miesto – HIP-HOP malé formácie JUNIORI
  • 2. Miesto – HIP-HOP FORMÁCIA JUNIORI
  • 3. Miesto – HIP-HOP FORMÁCIA DETI 

 

Rok 2014
  • 1. miesto v HIP-HOP choreografiách na Tanečnom Kubíne 2014 – mládež
  • 2. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2014 – juniori
  • 2. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2014 – deti
  • 3. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – juniori
  • 1. miesto v HIP-HOP battle STREET LIFE JAM 2014 do 16 rokov
  • 1. miesto TOP SLOVAK BBOY AVARD 2014 Žilina
  • 3. miesto HIP-HOP choreografie juniori Majstrovstvá SR 2014
  • 4. miesto sólo HIP-HOP HVK ženy Majstrovstvá SR 2014
  • 8. miesto HIP-HOP duo HVK Majstrovstvá SR 2014
  • 2.miesto – HIP-HOP CHOREOGRAFIE mládež – Kesel Dance Cup 2014
  • 4.miesto – HIP-HOP CHOREOGRAFIE juniori – Kesel Dance Cup 2014
  • 4. miesto – HIP-HOP CHOREOGRAFIE deti- Kesel Dance Cup 2014
  • 3. miesto – BBOYING 1vs1 mládež – Kesel Dance Cup 2014
  • 3. – 4.  miesto – BBOYING 1vs1 juniori – Kesel Dance Cup 2014
  • A iné 1.2.3. miesta na undergroundových sútažiach hlavne v bboyingu či už za skupiny alebo jednotlivcov,
Rok 2013
  • 1. miesto v HIP-HOP choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – mládež
  • 1. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – juniori
  • 2. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – deti
  • 2. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – mládež
  • 4. miesto v HIP-HOP malých choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – juniori
  • 4. miesto v HIP-HOP choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – mládež
  • 4. miesto v HIP-HOP choreografiách na Tanečnom Kubíne 2013 – juniori
  • 1. miesto v HIP-HOP sóle na ST3 dance cup 2013 – juniori
  • 2. miesto v ALL STYLE battle sólo na ST3 dance cup 2013 – juniori
  • 4. miesto HIP-HOP sóle na ST3 dance cup 2013 – deti
  • 4. miesto HIP-HOP choreografie na ST3 dance cup 2013 – mládež
  • 1. miesto B-BOYING – BREAK DANCE battle skupina na ST3 dance cup 2013 – mládež
  • 2. miesto B-BOYING – BREAK DANCE battle sólo na ST3 dance cup 2013 – mládež
  • 1. miesto B-BOYING – BREAK DANCE battle sólo Kesel dance Cup 2013 – mládež
  • 3. miesto B-BOYING – BREAK DANCE battle sólo Kesel dance Cup 2013 – mládež
  • 4. miesto HIP-HOP malých choreografiách Kesel dance Cup 2013 – mládež
  • 5. miesto HIP-HOP malých choreografiách Kesel dance Cup 2013 – mládež
  • 3. miesto HIP-HOP sóle na Majtrovstvách SR 2013 – juniori
  • 4. miesto HIP-HOP duu na Majtrovstvách SR 2013 – mládež
  • 7. miesto v HIP-HOP choreografiách na Majstrovstvách SR 2013 – mládež
  • 2. miesto HIP-HOP duu battle na Majtrovstvách SR 2013 – juniori
  • 4. miesto v HIP-HOP sole na pohárovej súťaži mesta Banská Bystrica
  • A iné 1.2.3. miesta na undergroundových sútažiach hlavne v bboyingu či už za skupiny alebo jednotlivcov.
Fearless crew – kolektív
  • Bažant Pohoda Break dance battle 4. miesto 2009
  • Pozvanie na Festival Bažant Pohoda 2009
  • Postup z kvalifikacie na Life on the floor 2009
  • 2. miesto Majstrovstvá Európy v dánsku 2008
  • 3. miesto Majstrovstvá Slovenska senica 2009
  • 1. miesto Kesel dance cup Bardejov 2009 Hip-Hop Mládež
  • 3. miesto Kesel dance cup Bardejov 2009 Hip-Hop Juniori
  • 3. miesto Kesel dance cup Bardejov 2009 male choreografie Hip-Hop
  • 1. miesto Dancerose Ružomberok 2009 Break dance
  • 2. miesto Dancerose Ružomberok 2009 male choreografie
  • 3. miesto Dancerose Ružomberok 2009 skupina Juniori
  • 2. miesto Kesel Dance Cup 2010 Hip-Hop Juniori
  • 2. miesto Tanečný Kubín 2010 Hip-Hop Juniori
  • 2. miesto Tanečný Kubín 2010 Malé choreografie Hip-Hop Mládež
  • 2. miesto – Sueskunasakulehan uen madreintoko – catch the beat 2010
  • Postup na Majstrovstvá Sveta 2010 kvalifikácia z majstrovstiev Slovenska
  • Bažant Pohoda Break dance battle 4. miesto – 2011
  • 3. miesto Streetball battle Pieštany 2vs2 hip hop 2011
  • 2. miesto – Kessel Dance Cup 2012 – HIP-HOP (Mládež)
  • 2. miesto – Tanečný Kubín 2012 – HIP-HOP (Mládež)
  • 3. miesto – Tanečný Kubín 2012 – SHOW (Mládež)
  • 3. miesto – Tanečný Kubín 2012 – HIP-HOP (Juniori)
  • 3. miesto – Tanečný Kubín 2012 – HIP-HOP (deti)
  • 3. miesto – Street Fighters Bratislava 2012 (HIP-HOP)
  • 2. miesto Street Life Jam 2012 – Bratislava (b-boying – break dance)
Gabriela Scherfelová
  • 1.miesto Catch the Beat Vol.2 2 vs.2 New Style
  • 1.miesto Trnava Bounce Vol.4 1 vs.1 New Style
  • 1.miesto Trnava Bounce Vol.5 1 vs.1 New Style
  • 1.miesto Trnava Bounce Vol.5 2 vs.2
  • 1.miesto Trnava Valentine Battle 1 vs.1 House, New style
  • 3.miesto Kesel Dance Cup 2009 Duo
  • 2.miesto Dancerose 2009 Duo
  • 1.miesto Tanečný Kubín 2010 Solo Juniori Hip-Hop
  • 2.miesto Tyrnavia Dance Open 2010 Battle 1 vs.1 New Style
  • 1. miesto – Catch the Beat Vol.2 – 2vs.2
  • 3. miesto – Kessel Dance Cup 2011 – Bardejov
  • Postup na Majstrovstvá Sveta kvalifikácia 2011 z majstrovstiev Slovenska
  • 3. miesto Kesel Dance Cup 2012 – sólo (Juniori)
  • 2. miesto Tanečný Kubín 2012 – sólo (Juniori)
  • 2. miesto Street Life Jam 2012 Bratislava – solo Juniori
Daniel Bachleda
  • 2. miesto Majstrovstvá Slovenska 2007
  • 1. 2. 3. miesta na undergroundových súťažiach 2010, 2011, 2012
  • 2. miesto b-boying 2vs2 – 2012 Košice
Oliver Pirhala
  • - postup do seven to smoke na nyb
  • 1. miesto Kesel dance cup 2007 / 2008 / 2009
  • 1. miesto Majstrovstvá Slovenska 2008 / 2009
  • 9. miesto Majstrovstvá Európy 2008
  • Štvrťfinále 2vs2 bboy projam
  • 1. 2. 3. miesta na undergroundových súťažiach 2010, 2011,
  • 2. miesto b-boying 2vs2 – 2012 Košice
  • TOP SLOVAK B-BOY DANCER 2012 (AWARD)
  • TOP SLOVAK B-BOY DANCER 2014 (AWARD)
  • 1. miesto Žilina B-Boying 2012
  • RedBull BC ONE 2014 – TOP 16
Peter Duda
  • 1.2.3. miesta na undergroundových súťažiach 2010, 2011, 2012
  • 3. miesto Kesel Dance Cup 2012 – Bardejov (mládež)
  • 3. miesto b-boying 2vs2 – 2012 Košice
Juraj Bulava
  • 1.2.3. miesta na undergroundových súťažiach 2010, 2011, 2012
  • 1. miesto Kesel Dance Cup 2012 – Bardejov (mládež)
  • 3. miesto b-boying 2vs2 – 2012 Košice
Tomáš Karabel
  • 1. miesto Kesel Dance Cup 2012 – Bardejov (Juniori)
Boris Zimmermann
  • postup na Juste Debout 2008 Praha (newstyle)
  • 1. miesto Majstrovstvá Slovenska 2009 Hip Hop Solo muži
  • 2. miesto Majstrovstvá Slovenska 2008 Break dance muži
  • 4. miesto Majstrovstvá Slovenska 2008 HH solo muži
  • 2. miesto Streetdance challenge 2vs2 newstyle 2008
  • 1. miesto common battle Trnava 2vs2 allstyle
  • 1. miesto Streetball battle Pieštany 2vs2 hip hop
  • 2. miesto Druhá šance 9 Olomounc 2vs2 Poppin
Michal Petrigáč
  • Štvrťfinále 2vs2 b-boy PROjam
  • 2. miesto Majstrovstvá Slovenska 2004 /2005
  • 1. miesto Majstrovstvá Slovenska 2006
  • 5. miesto Majstrovstvá sveta 2006
  • 3. miesto Majstrovstvá Slovenska 2008
  • 5. miesto Majstrovstvá Európy 2008
  • 1.2.3. miesta na undergroundových súťažiach na SVK aj v Zahraničí
Martina Piatková
  • Postup na Juste Debout 2008 Praha (newstyle)
  • 1. miesto common battle Trnava 2vs2 allstyle
  • 2. miesto Streetdance challenge 2vs2 newstyle 2008
  • 3. miesto Majstrovstvá Slovenska 2009 electric boogie
  • 1. miesto Streetball battle Pieštany 2vs2 hip hop 2010
Don't be shellfish...Share on FacebookShare on TumblrShare on RedditPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponDigg thisEmail this to someone